Media Gallery (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
