Media Gallery (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Remove file
is: Fjarlægja skrá

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Not enabled
is: Ekki virkjað

en: <em>Edit @type</em> @title
is: <em>Breyta @type</em> @title

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Edit media
is: Breyta margmiðlunarefni

en: Add media
is: Bæta við margmiðlunarefni
