Media Gallery (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Gallery settings
lt: Galerijos nuostatos

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Next »
lt: Toliau »

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Edit gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Nothing
lt: Nieko

en: Watch video
lt: Peržiūrėti video
