Media Gallery (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: View
th: ดู

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Media
th: สื่อ

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
