Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Reset
af: Herstel

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Filter
af: Filtreer

en: Search in
af: Soek in
