Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Media
be: Мультымедыя

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.

en: Search in
be: Пошук у

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
