Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་རྒྱུས་མེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་བྱུང་།

en: Search in
bo: འཚོལ་སའི་གནས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
