Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Player
ca: Reproductor

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loading...
ca: Carregant...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: Search in
ca: Cerca a

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
