Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Reset
da: Gendan

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Loading...
da: Indlæser...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.

en: Search in
da: Søg i

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
