Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Reset
eo: Restarigu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: Search in
eo: Serĉu en

en: Image style
eo: Bilda stilo
