Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Reset
eu: Garbitu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eu: Ezin izan da %file fitxategia gorde. Errore ezezagun bat gertatu da.

en: Search in
eu: Bilatu honetan

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
