Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Player
fr: Lecteur

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Filter
fr: Filtrer

en: Media
fr: Média

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fr: Le fichier %file n'a pas pu être enregistré. Une erreur inconnue s'est produite.

en: Search in
fr: Rechercher dans

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
