Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Player
gl: Reproductor

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Loading...
gl: Cargando...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: Search in
gl: Buscar en

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
