Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Media
hi: मीडिया

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hi: अज्ञात त्रुटि के कारन फाइल %file संचयित नहीं की जा सकती|

en: Search in
hi: में खोजें

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
