Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Reset
hr: Poništi

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: Search in
hr: Traži u

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
