Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: Search in
hy: Որոնել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
