Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Reset
is: Endursetja

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Filter
is: Sía

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Loading...
is: Hleð...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
is: Ekki tókst að vista skránna %file. Óþekkt villa kom upp.

en: Search in
is: Leita í
