Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Reset
ja: リセット

en: Keywords
ja: キーワード

en: Filter
ja: フィルター

en: Media
ja: メディア

en: Loading...
ja: ロード中…

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ja: 未知のエラーが発生したため、ファイル %file を保存できませんでした。

en: Search in
ja: 検索範囲

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
