Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Reset
jv: Baléknā

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Filter
jv: Saring

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: File %file ora bisa disimpen, merga ānā kesalahan sing ora di ngerteni.

en: Search in
jv: Goleki nang

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
