Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Search in
kk: Іздестіру
