Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Media
lv: Multivide

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: Search in
lv: Meklēt

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
