Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
