Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Player
nl: Speler

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Video ID
nl: Video-ID

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Search in
nl: Zoek in

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
