Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Filter
nn: Filtrer

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast. Ein ukjend feil oppstod.

en: Search in
nn: Søk i
