Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Player
oc: Jogaire

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: Search in
oc: Recercar dins

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
