Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Filter
pl: Filtr

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Search in
pl: Wyszukaj w

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
