Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Reset
fa: اعاده

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Filter
fa: صافی

en: Media
fa: رسانه

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمیتواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: Search in
fa: جستجو در

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
