Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Search in
sl: Išči v
