Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Filter
sq: Filtri

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sq: Skedari %file nuk mundi të ruhet, ka ndodhur një gabim i panjohur.

en: Search in
sq: Kërko në
