Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Media
tr: Medya

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Search in
tr: Şunlarda ara

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
