Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Search in
ug: ئىزدەش
