Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Filter
vi: Lọc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
vi: Không thể lưu tập tin %file. Không rõ nguyên nhân lỗi.

en: Search in
vi: Tìm kiếm trong

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
