Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Keywords
az: Açar söz

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: Search in
az: Axtarış
