Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.

en: Search in
bg: Търсене в
