Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: Loading...
cs: Načítání...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: Search in
cs: Hledat v

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
