Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག

en: Search in
dz: ནང་ན་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
