Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file. Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα.

en: Search in
el: Αναζήτηση σε

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
