Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Reset
et: Tühista

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: Loading...
et: Laadimine...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: Search in
et: Otsitakse valikust

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
