Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Reset
fi: Palauta

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Filter
fi: Suodatus

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Search in
fi: Hae kielistä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
