Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Reset
he: איתחול

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Filter
he: סינון

en: Media
he: מדיה

en: Loading...
he: טוען...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Image style
he: סגנון תמונה
