Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Player
hu: Lejátszó

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Filter
hu: Szűrő

en: Media
hu: Média

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: Search in
hu: Keresés

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
