Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.
