Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ %file ទេ ។ មាន​កំហុស​មិនស្គាល់ ។

en: Search in
km: ស្វែងរក​ក្នុង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
