Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Player
kn: ಆಟಗಾರ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...
