Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.

en: Search in
ku: بگەڕێ له‌

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
