Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया
