Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Filter
pt: Filtrar

en: Media
pt: Mídia

en: Loading...
pt: Carregando...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pt: O arquivo %file não pôde ser salvo. Ocorreu um erro desconhecido.

en: Search in
pt: Procurar em

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
