Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Player
ru: Плеер

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Filter
ru: Фильтр

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ru: Файл %file не удается сохранить. Возникла неизвестная ошибка.

en: Search in
ru: Поиск в

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
