Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Media
sk: Médiá

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.

en: Search in
sk: Hľadať v

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
