Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Reset
sv: Återställ

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Filter
sv: Filtrera

en: Loading...
sv: Laddar...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sv: Filen %fil kunde inte sparas. Ett okänt fel inträffade.

en: Search in
sv: Sök i

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
